W dniu 7 września 2013 roku w święto Matki Bożej Siewnej z naszej parafii wyruszyła piesza pielgrzymka w liczbie 60 osób do Maki Bożej z Puszczy w Ostrowach Tuszowskich. Pielgrzymka miała charakter dziękczynno - błagalny w Roku Wiary. W promieniach pięknego wrześniowego słońca, atmosfera pielgrzymki była podniosła, pełna życzliwości i głębokiego przeżycia duchowego.
Wszystkim pielgrzymom gratuluję zwycięskiego pielgrzymkowego trudu podjętego dla Boga i Matki Bożej. Alleluja.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







