KOMORÓW 20.10.2024r.

(1 głos)

KOMORÓW 20.10.2024r.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dziś w kościele rozpoczynamy tydzień misyjny. Za tydzień ofiary składane na tace przeznaczone są na rzecz Papieskich Dzieł Misyjnych.
  • Dziś od godz. 15 adoracja Pana Jezusa, Nabożeństwo Różańcowe o 15:30
  • Dziś od godz. 14 na terenie szkoły podstawowej „Święto Patronki”. Około 16 spotkanie pokoleń przy wspólnym ognisku. Zapraszam w imieniu Pani Dyrektor i całej społeczności szkolnej.
  • Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17, po nich Msza św.
  • We wtorek Święto poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu, matki wszystkich kościołów diecezji.
  • Spotkanie Pań z Koła w czwartek po Mszy św.
  • Spotkanie Orkiestry w piątek o godz. 18
  • W piątek o godz. 19:00 w Raniżowie szkolenie osób z grupy ochrony małoletnich.
  • W sobotę o godz. 8:15 wyjazd ministrantów i lektorów na rozgrywki w piłce halowej do Raniżowa. Proszę o pisemną zgodę od rodziców
  • Za tydzień w niedzielę w remizie od godz. 15 „Dzień Seniora”, zapraszamy seniorów naszej parafii. Proszę o pomoc sąsiadów w zorganizowaniu dojazdu osobom starszym.
  • Dziękuję Rodzinom, które zadbały o czystość świątyni, złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne 4 rodziny.
  • O poprowadzenie modlitwy różańcowej w niedzielę proszę Różę p. Wiesławy Zięby
  • W tygodniu proszę o przygotowanie rozważań modlitwy różańcowej następujące grupy:
  • poniedziałek – Dzieci z Koła Misyjnego, wtorek- Róża p. Juliana Chmielowca, środa- Róża p. Bogdana Baracza, czwartek- Panie z Koła, piątek- członkowie orkiestry, sobota – Róża p. Agaty Majki - Stec
  • Dziś III niedziela miesiąca, taca gospodarcza w kopertach na prace wykończeniowe w budynku gospodarczym. Bóg zapłać za ofiary na ten cel.
  • Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki. Proszę o czytelne wypisywanie nazwisk. Za zmarłych będziemy modlić się cały miesiąc listopad. Kartki składamy w zakrystii. Bóg zapłać za ofiary składane z racji wypominek. Jeśli pogoda pozwoli, Msza św. na cmentarzu 1 listopada o godz. 10:30, po niej procesja żałobna. Zadbajmy o groby naszych bliskich.
  • Jubilatom i solenizantomtego tygodnia, życzę Błogosławieństwa Bożego. A nam wszystkim przemożnej opieki Matki Bożej Różańcowej.

Ks. Krzysztof Nowak