Nasza Orkiestra Parafialna włączyła się w sposób czynny w program Festiwalu Orkiestr Dętych - Chmielów 2013.
Dziękuję i gratuluję udanego występu: Panu Kazimierzowi Kosiorowskiemu - Kapelmistrzowi Orkiestry, Zarządowi Orkiestry i Wszystkim Muzykom. Szczęść Boże.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







