KOMORÓW 14.04.2024r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś w Parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Krakowa, któr...
środa, 10 lipiec 2019 18:26 Czytany 1832 razy

Oaza Szkolno-Parafialna 2019

W dniach 1-6 lipca 2019 r. trwała przy nasze parafii Oaza Szkolno – Parafialna dla dzieci i młodzieży naszej parafii, w którą włączyło się 75 osób. Był to piękny czas zorganizowanego wypoczynku: (wycieczki, zabawy sportowe, muzyczne, basen, konkursy muzyczne i plastyczne) oraz modlitwa: (katecheza, Msza Św. pogodne wieczory). Zajęcia w każdym dniu trwały od godz. 8.00 do 20.00 z trzema posiłkami, które przygotowywały nasze Mamy - Panie z Koła. Wielkie Dzięki Drogie Mamy.

W imieniu całej naszej wakacyjnej Szkolno – Parafialnej Oazy pragnę podziękować: wszystkim Nauczycielom (instruktorom) na ręce Pani Dyrektor naszej szkoły P. Ewie Łeptuch, P. Moderator Jolancie Stolarz, Animatorom, naszym Mamom (Paniom z Koła). Stowarzyszeniu "M. M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa Stowarzyszenia P. Ryszarda Łeptucha, naszej Gminie Majdan Królewski na ręce P. Wójta Jerzego Wilka, Pracownikom środowiskowej świetlicy w Kolbuszowej na ręce Pani Dyrektor Renacie Bomba. Pani Sołtys Jolancie Baracz, wszystkim ofiarodawcom parafialnym. Wszystkim za wszystko Dziękuję. Bóg zapłać!