niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 91339 razy

(1 głos)

Komorów 12.07.2020r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2020

1. Trwamy w białym tygodniu. Msza Św. o godz. 18.00 z litanią do Najdroższej Krwi Jezusowej. Zapraszam Was serdecznie.

2. W czwartek liturgiczne wspomnienie NMP z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej o godz. 17.00 z możliwością przyjęcia Św. Szkaplerza. Zapraszam Bractwo, zapraszam Was do wspólnej modlitwy. W czwartek na Mszy Św. wieczornej przeżywać będziemy rocznicę I Spowiedzi i Komunii Św. – uczniowie Kl. IV. Zapraszam.

3. W piątek Orkiestra – spotkanie wspólne o godz. 19.00. Zapraszam. W sobotę odprawa dla Animatorów – Młodych w związku z naszym parafialnym wakacyjnym wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży "Wakacje z Bogiem". Zapraszam Was w sobotę na godz. 11.00. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii.

4. Dziękuję rodzicom uczniów Kl. III za współpracę w przygotowaniu swoich dzieci do przyjęcia I Komunii Św. Dziękuję za przygotowanie wczorajszej uroczystości I Komunii Św. (wystrój kościoła, dar ołtarza i wszelkie dobro). Dziękuję za oprawę liturgiczną  Ks. Michał, Schola, P. Organista, P. Kościelny, Nauczyciele i Wychowawcy). Bóg zapłać.

5. Przyszła niedziela jest III niedzielą miesiąca, nasze ofiary w kopertach złożymy na prace prowadzone przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszelką ofiarność. Kolejne rodziny proszę o podjęcie dyżuru w utrzymaniu czystości naszego kościoła.

6. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. Telefon do P. Doradczyni Poradni Rodzinnej przy naszej parafii:  603-080-916.