niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 75395 razy

(1 głos)

Komorów 18.08.2019r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK C 2019

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00 – ZAPRASZAM SERDECZNIE.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wt: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Śr: Orkiestra spotkanie wspólne rozpocznie się o godz. 18.30.

Pt: Spowiedź Św. w Majdanie od godz. 16.00 przed odpustem parafialnym.

So: Św. liturgiczne Św. Bartłomieja Ap. Msza Św. odpustowa w Majdanie Królewskim o godz. 11.00.

Nd: 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

3. W przyszłą niedzielę Dożynki Gminne rozpoczną się Mszą Św. w Majdanie Królewskim o godz. 15.00. Naszą parafię reprezentować będą Panie z Koła z wieńcem dożynkowym. Orkiestra na te uroczystości wyruszy spod naszego kościoła w niedzielę o godz. 14.15.

4. Dziękuję za wykonanie tych pięknych wieńców dożynkowych regionom naszej parafii : Osiczyny, Kolonia, Pod Rzeką, Starostom dożynek. Dziękuję naszym Paniom z Koła za przygotowanie i prowadzenie Spotkania Rodzinnego przy domu strażaka, naszej Orkiestrze. Bóg zapłać Wszystkim za wszystko!

5. 8 września (niedziela) w Święto Narodzenia NMP zapraszam już dzisiaj na pieszą pielgrzymkę Komorów – Ostrowy Tuszowskie do MB z Puszczy. Zapisy w zakrystii. Zapraszam Was serdecznie. Wyruszymy po południu w niedzielę 8 września o godz. 15.00. Dziękuję wszystkim parafialnym pielgrzymom pieszej pielgrzymki Salowa Wola – Jasna Góra. Dziękuję również za pielgrzymowanie duchowe z nami. Gratuluję. Bóg zapłać!

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

7. W ramach realizowanego wniosku przez parafię. W tym tygodniu zostały wymienione na nowe, okna w zakrystii i naszej parafialnej świetlicy.

8. W tym tygodniu odeszli po nagrodę do Pana +Stanisław Chmielowieci +Władysław Wojciechowski. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie...

9. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.