niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 94266 razy

(1 głos)

Komorów 13.09.2020r.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A 2020

1. Msza Św. w tygodniu codziennie o godz. 18.00 – ZAPRASZAM.

2. Jutro liturgiczne św. Podwyższenia Krzyża Świętego z adoracją krzyża na Mszy św. o godz. 18.00., a w pt. liturgiczne św. Św. Stanisława Kostki Patrona Polski, Patrona dzieci i młodzieży – Zapraszam Was do wspólnej modlitwy za Ojczyznę jak również za wspólne dzieło wychowania dzieci i młodzieży.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Śr: Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Cz: Zapisy chętnych do ogniska muzycznego. Spotkanie organizacyjne z instruktorami muzycznymi. Proszę rodziców i uczestników w czwartek po Mszy Św. wieczornej.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 19.00.

So: Schola dziewczynki gr. starsza i młodsza o godz. 10.00, a na godz. 11.00 w sobotę zapraszam młodych, animatorów chłopców i dziewczyny, ustalimy plan spotkań rocznych i przydzielimy grupy liturgiczne do prowadzenia.

Nd: O godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa o godz. 16.00.

4. Parafialna autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę w 23 rocznicę powstania naszej parafii planowana jest w pierwszy poniedziałek października, to jest 5.10. Wyjazd spod kościoła o godz. 4.00 rano. Zapisy w zakrystii.

5. Przyszła niedziela jest III niedzielą m–ca. Nasze ofiary w kopertach złożymy na prace prowadzone przy naszym kościele. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

6. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru

7. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. Telefon do P. Doradczyni Poradni Rodzinnej przy naszej parafii:  603-080-916.