niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 57245 razy

(1 głos)

Komorów 20.05.2018r.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO ROK B 2018

1. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – NMP Matki Kościoła, dzień odpustu parafialnego. To Imieniny Patronki Naszej Parafii. Przyjdźmy kto tylko może na Uroczystą Sumę Odpustową z udziałem kapłanów na godz.11.00. Proszę o czynny udział wszystkie grupy liturgiczne. Dzieci klas II i III przyjdą w strojach od I Komunii Św. Dzieci młodsze będą sypać kwiaty i dzwonić dzwonkami. Druga Msza Św. w tym dniu o godz.18.00. W dniu odpustu parafialnego mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy Św. i powstrzymywać się od prac niekoniecznych.

2. Trwamy w białym tygodniu z dziećmi, które przeżywają swoją I Komunię Św. Msza Św. o godz. 18.00 z Nabożeństwem Majowym. Rocznica I Spowiedzi i Komunii Św. dla uczniów klasy IV i ich rodzin w czwartek na Mszy Św.o godz. 18.00.

3. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE :

Śr: Uczniowie i rodzice klasy IV po modlitwie wieczornej (przygotowanie liturgii rocznicowej).

Cz: Liturgiczne Św. Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Ognisko muzyczne o godz. 15.00.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne o godz. 19.00.

So: Schola dziewczynki gr. starsza, młodsza o godz. 10.00.

Nd: Uroczystość Najświętszej Trójcy Św. Po południu 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza św. popołudniowa o godz. 16.00. W tym roku procesja na Boże Ciało uda się w kierunku szkoły i tam zakończy bieg.

4. Dziękuję rodzicom uczniów klasy III za przygotowanie świątyni do naszych uroczystości, proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru. Dziękuję za przeprowadzenie renowacji figury M.B. na placu maryjnym, dziękuję za skalniak przy krzyżu misyjnym, dziękuję za ofiary złożone i składane na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za wszelką ofiarność.

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.