Błąd
 • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
niedziela, 07 kwiecień 2013 17:51 Czytany 166739 razy

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Napisane przez  Ks. Krzysztof Nowak
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

KOMORÓW 19.05.2024r.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

 

 • Trwa miesiąc maj, Nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 17:30 i Msza św. o 18. W niedziele nabożeństwo majowe o 15:30 w trakcie Godziny Miłosierdzia. Za tydzień Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
 • Dziś Uroczystość I Komunii świętej. Składam podziękowania Rodzicom bierzmowanych i dzieci komunijnych za przygotowanie świątyni, placu maryjnego, wykonanie wszelkich prac na rzecz parafii. Bóg zapałać za dary ołtarza w postaci 4 ornatów. Rozpoczynamy Biały Tydzień, zapraszam dzieci codziennie na godz. 18. Rocznica I Komunii św. 2 czerwca.
 • Dziś w Wigilię odpustu parafialnego o godz. 19 na cmentarzu nabożeństwo żałobne za wszystkich wiernych zmarłych parafian. Przynieśmy znicze - symbol pamięci. Będziemy polecać naszych bliskich zmarłych, którzy już przekroczyli próg wieczności, a tworzyli z nami wspólnotę parafialną.
 • Jutro Uroczystość odpustowa Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Msze św. o godz. 9 i o 18 uroczysta Msza św. z procesją po placu maryjnym. Nabożeństwo majowe po Mszy św. Proszę panów strażaków o podjęcie baldachimu, orkiestrę, scholę, Koła Różańcowe o feretrony, dzieci o sypanie kwiatów. Każdy, kto jutro nawiedzi nasz kościół i przyjmie Komunię św. zyskuje odpust zupełny.
 • We wtorek spotkanie Pań z Koła o 18:30
 • W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 • W piątek spotkanie orkiestry o 19.
 • Dziś zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu
 • Dziękuję Rodzinom, które zadbały o czystość świątyni, złożoną ofiarę. Troskę o kościół powierzamy kolejnym 4 rodzinom.
 • Serdeczne podziękowanie za ofiary składane w kopertach na malowanie dachu. W ubiegłą niedzielę zebrano w kopertach 650 zł. Dziś III niedziela miesiąca, taca inwestycyjna przeznaczona na malowanie dachu i wymianę uszkodzonego napędu do dzwonu. Dziękuję za wszelkie wsparcie.
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysławę Panek. Dobry Jezu a nasz Panie….
 • Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom życzę dobrego, błogosławionego tygodnia.
 • Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii: P. Józef Letniowski telefon (693-565-204) i P. Krzysztof Stolarz (531-935-193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii. Telefon do P. Doradczyni Poradni Rodzinnej przy naszej parafii: 603-080-916.

Ks. Krzysztof Nowak

proboszcz

 

Dodatkowe informacje