Komorów 15.07.2018r.

(1 głos)

Komorów 15.07.2018r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 2018

1. Msza Św. w tygodniu z wyjątkiem poniedziałku o godz. 18.00, w pn. o godz. 7.00 rano z litanią do Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

2. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE:

Wt: Zapraszam Panie z Koła po modlitwie wieczornej.

Śr: Po modlitwie wieczornej spotkanie dla rodziców tych dzieci, które zapisały się na parafialną wakacyjną Oazę w celu uzupełnienia koniecznej dokumentacji (PSEL dziecka) i nie tylko i dokonanie wpłaty w wysokości 50 zł

Cz: Po modlitwie wieczornej odprawa dla Animatorów grup naszej parafialnej Oazy. Młodzi bardzo gorąco i serdecznie Was zapraszam na to spotkanie.

Pt: Orkiestra spotkanie wspólne rozpocznie się o godz. 18.30. Zapraszam serdecznie.

So: Przygotowanie naszego parafialnego ośrodka na przeprowadzenie wakacyjnej Oazy. Pracę rozpoczynamy od godz. 10.00 rano. Bardzo liczę na Was Młodzi na Waszą pomoc – Zapraszam.

Nd: Z okazji zbliżającego się św. Krzysztofa, patrona kierowców, błogosławieństwo pojazdów i modlitwa za kierowców po każdej Mszy Św. 15.00 – Godzina Miłosierdzia i Msza Św. popołudniowa godz. 16.00.

3. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.

4. W tym tygodniu odeszła po nagrodę do Pana +Janina Ziętek. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie

5. Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii z naszej parafii : P. Józef Letniowski telefon (693565204) i P. Krzysztof Stolarz (531935193). Gratuluję i życzę Szczęść Boże w tej posłudze dla naszej parafii.