KOMORÓW 14.04.2024r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś w Parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Krakowa, któr...
sobota, 04 sierpień 2018 08:23 Czytany 2365 razy

Oaza parafialna 2018

W dniach 23. 07 do 28.07. 2018 r. trwała przy naszej parafii wakacyjna parafialna Oaza.

W imieniu całej naszej Oazy pragnę podziękować: Wszystkim Nauczycielom naszej szkoły jako (Instruktorom) na ręce P. Dyrektor szkoły Ewie Łeptuch, Animatorom grup, naszym drogim Mamom (Panie z Koła) za pyszne posiłki na ręce P. Jolanty Baracz Szefowej Koła, Stowarzyszeniu "M.M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa stowarzyszenia P. Ryszarda Łeptucha, naszej Gminie Majdan Królewski na ręce P. Wójta Jerzego Wilka, pracownikom środowiskowej świetlicy w Kolbuszowej na ręce P. Dyrektor Renacie Bomba, wszystkim ofiarodawcom i dobroczyńcom tak parafialnym jak i poza parafią. Wszystkim za wszystko Dziękuję. Bóg zapłać. Uczestników Oazy wraz z Animatorami grup było 71 osób.