Dzieci z naszej Szkoły i Parafii Komorowskiej w miesiącu październiku wzięły bardzo chętnie udział w rywalizacji "Różaniec wykonany - dziełem dla Matki Bożej". Bardzo się cieszę z gorliwej i pięknej rywalizacji. Gratuluję Dzieciom, Paniom Wychowawczyniom klas na czele z dyrektorem naszej szkoły Panią Ewą Łeptuch. Alleluja. Szczęść Boże.
KOMORÓW 7.06.2026r.
X NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja papieska: Aby sport był narzędziem pokoju, dialogu i...







