Dzieci z naszej Szkoły i Parafii Komorowskiej w miesiącu październiku wzięły bardzo chętnie udział w rywalizacji "Różaniec wykonany - dziełem dla Matki Bożej". Bardzo się cieszę z gorliwej i pięknej rywalizacji. Gratuluję Dzieciom, Paniom Wychowawczyniom klas na czele z dyrektorem naszej szkoły Panią Ewą Łeptuch. Alleluja. Szczęść Boże.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







