OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

KOMORÓW 9.06.2024r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

 

  • W czerwcu nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej, w niedziele w...
Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
piątek, 05 kwiecień 2024 08:59 Czytany 1144 razy

WIELKI TYDZIEŃ W KOMOROWIE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 29 marca, wieczorem, ulicami Komorowa wyruszyła Droga Krzyżowa, mimo nie sprzyjającej aury zgromadziło się bardzo wiele osób, które niosąc krzyż, umieszczany co roku w Bożym Grobie rozważały mękę Pana Jezusa, nad bezpieczeństwem czuwała Straż Pożarna.

 We Wielki Czwartek delegacja ministrantów i lektorów udała się na diecezjalny wyjazd Liturgicznej Służby Ołtarza do sandomierskiej katedry, po Mszy św. zwiedzaliśmy wspólnie seminarium, nie zabrakło oczywiście coś dla ciała. W tym roku w czasie świąt gościliśmy ks. Jacka Beksińskiego. Wszystkim tak licznie zgromadzonym za towarzyszenie Panu Jezusowi w tych dniach Jego męki i zbawczego odkupienia serdeczne Bóg zapłać.

Dodatkowe informacje