KOMORÓW 21.04.2024r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, w Kościele rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji powoł...
niedziela, 04 luty 2024 11:15 Czytany 1326 razy

Pożegnaliśmy Pierwszego Proboszcza

21 stycznia w naszej Parafii pożegnaliśmy pierwszego Proboszcza ks. kan. Andrzeja Caga. Ks. Proboszcz przez 27 lat niestrudzenie posługiwał w tej Parafii, jako I proboszcz tworzył parafię od podstaw, organizując jej życie duchowe i materialne. Wierni podczas Mszy św. wyrazili wdzięczność ks. Proboszczowi za wszelki trud. Przechodzisz Kochany Ks. Proboszczu w historię tej wspólnoty i społeczności Komorowa jak "pasterz dobry". Drzwi naszej Parafii i domów pozostają dla Ciebie zawsze otwarte.

Wdzięczni Parafianie

Jednocześnie na urząd Proboszcza w imieniu Ks. Biskupa przez Dziekana ks. Bogdana Piekuta został wprowadzony ks. Krzysztof Nowak.