KOMORÓW 19.05.2024r.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

• Trwa miesiąc maj, Nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 17:30 i Msza św. o 18. W ...
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
wtorek, 22 listopad 2022 14:18 Czytany 915 razy

11 Listopada 2022 - Narodowe Święto Niepodległości

W tym dniu nasze uroczyste świętowanie rozpoczęliśmy modlitwą i apelem poległych za Ojczyznę przy naszym Krzyżu Niepodległości. Następne miał miejsce uroczysty Marsz Niepodległości do naszej świątyni, w której została odprawiona Msza Św., którą poprzedził program patriotyczny wykonany przez dzieci naszej szkoły. Po południu włączyliśmy się w uroczystości patriotyczne w Majdanie Królewskim. Dziękuję Wam za ten przejaw patriotyzmu i Miłości dla Ojczyzny. Dziękuję wszystkim grupom liturgicznym, pocztom sztandarowym, a nade wszystko za przygotowanie i przedstawienie programu patriotycznego przez dzieci naszej szkoły.

Maryjo Królowo Polski, Módl się za nami.