29 czerwca 2022 r., Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła - Liturgii przewodniczył Ks. Bp. Stanisław Jamrozek - Bp. pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej. Mija XXV lat naszej parafii. Przypomnijmy, 29 czerwca 1997 r. w Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła została powołana i liturgicznie ogłoszona nasza parafia, dekretem Ks. Bp. Sandomierskiego Wacława Świerzawskiego. Maryjo Matko Kościoła. Módl się za nami.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







