W dniach 4 - 5 maja trwaliśmy na Adoracji N.S. w ramach Diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego. Czuwanie całodobowe N.S. prowadziły poszczególne regiony naszej parafii. To było głębokie świadectwo naszej wiary i miłości dla Jezusa Chrystusa Eucharystycznego. Udział parafii w adoracji był znaczący, również w godzinach nocnych. Modlitwa ta została zwieńczona Mszą Św. koncelebrowaną przy udziale kapłanów naszego Dekanatu Raniżów.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







