11 listopada w Narodowe Święto Niepodległości została odprawiona Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę, którą poprzedził Marsz od Krzyża Niepodległości do naszej świątyni. Po południu włączyliśmy się w Uroczystości patriotyczne w Majdanie Królewskim. Dziękuję Pocztom Sztandarowym, Orkiestrze, Paniom z Koła, Grupom Liturgicznym, Naszej Szkole i wszystkim Tym, którzy w ten sposób zaświadczyli o swojej Miłości do Ojczyzny.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







