OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

KOMORÓW 21.06.2026r.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie

 

  • Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...
Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
sobota, 04 wrzesień 2021 22:04 Czytany 2292 razy

Piesza Pielgrzymka Sandomierz - Jasna Góra

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tego roczną pieszą sztafetową pielgrzymkę Sandomierz - Jasna Góra włączyło się z naszej parafii 35 osób. Grupa "Błogosławionego Wincentego", w której pielgrzymowali pątnicy z naszej parafii rozrosła się do 350 osób. Równolegle wędrowała grupa namiotowa pokonując całą 9-dniową trasę, a w niej 2 rodziny z naszej parafii P. Suszkowie i P. Wójcikowie. Gratuluję wszystkim pątnikom naszej parafii, którzy dzielnie dotarli do tronu Pani Jasnogórskiej, a szczególnie gratuluję tym dwóm dzielnym rodzinom za odwagę i piękne świadectwo wiary.

Maryjo, Pani Jasnogórska - Módl się za nami.    

Dodatkowe informacje