KOMORÓW 24.03.2024r.

VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, MĘKI PAŃSKIEJ

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed M...
czwartek, 09 styczeń 2020 10:26 Czytany 1648 razy

XX Lecie Naszej Parafialnej Orkiestry

W dniu 29 grudnia 2019r., dziękowaliśmy Bogu przez ręce Maryi Matki Kościoła za 20 lat istnienia tu w Komorowie Parafialnej Orkiestry Dętej. Mszy Św. dziękczynnej połączonej z koncertem jubileuszowym przewodniczył Ks. Lesław Chamerski - Przewodniczący Diecezjalnej Komisji Muzyki Kościelnej w Sandomierzu. Członkowie orkiestry przyjęli z rąk P. Aleksandry Niezgoda – Dyrektor Szkoły Muzycznej w Kolbuszowej odznaczenia i dyplomy od Polskiego Związku Chórów i Orkiestr oddział w Rzeszowie. Gratuluję i Dziękuję.

W tym miejscu nade wszystko Dziękuję Kapelmistrzowi Orkiestry P. Kazimierzowi Kosiorowskiemu i Wszystkim Członkom Orkiestry, którą tworzą muzykujące rodziny naszej parafii: Rodzina P. Stolarzów; Kamińskich; Rzemieni; Czerwów; Bombów; Kosiorowskich; Szypułów; Wdowiaków; Ziółkowskich; Janasów; Kopciów; Krawców.

Dziękuję tym, którzy otaczają życzliwą opieką naszą orkiestrę: Stowarzyszenie "M. M. Ojczyzna Komorów" na ręce Prezesa P. Ryszarda Łeptucha; Dom Kultury w Majdanie Królewskim na ręce P. Wójta Jerzego Wilka; Starostwu Powiatu Kolbuszowa na ręce P. Starosty Józefa Kardysia; Posła na Sejm R.P. P. Zbigniewa Chmielowca; i wielu innym darczyńcom i życzliwym osobom. Dziękuję!

W imieniu Całej Orkiestry Dziękujemy Naszym Mamom, Paniom z Koła na ręce Sołtys P. Jolancie Baracz za przygotowanie i obsługę królewskiego jubileuszowego obiadu. Wszystkim za wszystko Dzięki. Bóg zapłać!