W dniu 9.10. 2019 r. wyruszyła z naszej parafii autokarowa pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymka ta miała charakter dziękczynno - błagalny w 22 rocznicę powstania naszej parafii. Pielgrzymka ta wpisuję się w naszą parafialną tradycję co rocznego pielgrzymowania do tronu Matki Bożej. Dziękuję pielgrzymom za wspólną głęboką modlitwę, jak również za dar ołtarza (patena kielichowa). Pielgrzymkę w ilości 50 osób stanowili starsi, młodzież i dzieci. Maryjo Pani Jasno Górska Módl się za nami.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







