Również tego roku w 20-tą rocznicę powstania naszej parafii wyruszyła na Jasną Górę autokarowa pielgrzymka w liczbie 50 osób. Pielgrzymka miała charakter dziękczynno - błagalny. Dziękuję Wam drodzy pątnicy za wspólną modlitwę i pielgrzymowanie do tronu Jasnogórskiej Pani. Dziękuję za dar ołtarza, a są nim nowe księgi liturgiczne. Maryjo Królowo Polski Jestem Przy Tobie. Pamiętam. Czuwam.
KOMORÓW 21.06.2026r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA
Parafia p.w. NMP Matki Kościoła w Komorowie
- Trwa miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa Nowenna do Miłosie...







