KOMORÓW 14.04.2024r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dziś w Parafii gościmy Siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z Krakowa, któr...
środa, 05 październik 2016 23:09 Czytany 4176 razy

Wycieczka w Bieszczady

W dniu 1 - 2 października 2016 roku, byliśmy na krótkim wypoczynku w malowniczych pięknych Bieszczadach. Grupa nasza liczyła 59 osób, w skład której wchodziły: Orkiestra, Panie z Koła, Stowarzyszenie M.m. Ojczyzna Komorów i Służba liturgiczna ołtarza. Większość grupy dzielnie zdobyła Tarnicę - najwyższy szczyt w Bieszczadach - inni Brzegi Górne - Chatka Puchatka. Niezapomniane widoki, ciepło, słońce, które nam towarzyszyły są wyrazem i znakiem czuwającej Opatrzności Bożej nad nami. Bogu niech będą dzięki. Wieczorem na Połoninach Bukowca wspólne ognisko z koncertem naszej Orkiestry i wspólnym śpiewem pieśni patriotycznych i biesiadnych, które prowadziły nasze Panie z Koła. W drugim dniu wspólna Eucharystia z obsadą liturgiczną w Polańczyku. W drodze powrotnej nawiedzamy grób +Józefy Szypuła w Starej Wsi by zanieść modlitwę wdzięczności. Z serca dziękuję tym wszystkim, którzy przyczynili do tego, by ten wyjazd był możliwy: Stowarzyszeniu M.m. Ojczyzna Komorów na ręce P. Ryszarda Łeptucha, Darczyńcom. Dziękuję za część artystyczną: Orkiestrze, Paniom z Koła i wszystkim Uczestnikom za piękne świadectwo zachowania i wzajemnej pomocy. Szczęść Boże!