OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 KWIETNIA 2013r.

KOMORÓW 1.04.2013 R.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY ROK C 2013

1.Trwamy w Oktawie Świąt Wielkanocnych. Msza Św. o g. 18.00 z Nowenną do Miłosierdzia Bożego.

2. Najbliższa niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Msze Św. przed południem o g. 7.00, 9.00 i 11.00. Po południu Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego rozpocznie się o g. 15.00 z Mszą Św. o g. 15.45.

3. Rodzinne skarbonki z jałmużną wielkopostną przynieśmy do kościoła
i złóżmy na Ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

4. SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE :

Cz. Ognisko muzyczne g. 14.00 a na Mszy Św. o g. 18.00 spotkanie dla Przyjaciół Seminarium.

Pt. I pt. m – ca. Msza Św. z Nabożeństwem do N.S. Pana Jezusa rozpocznie się o g. 18.00

So. Nabożeństwo wynagradzające N.S. NMP rozpocznie się o g. 17.00
z Mszą Św. o g. 18.00. Schola dziewczynki gr. starsza i młodsza przygotowuje liturgie w sobotę po południu o g. 17.30. Uczniowie Kl. I i II gimnazjum biorą udział w modlitwie sobotniej obowiązkowo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Nd. Zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich po Mszy Św. o g. 7.00 rano.

5. Dziękuję rodzinom za utrzymanie w czystości naszego kościoła i proszę cztery następne rodziny o podjęcie dyżuru.