KOMORÓW 17.03.2024r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B 2024

• Trwa miesiąc marzec, poświęcony czci św. Józefa, codziennie przed Mszą św. ...
środa, 11 wrzesień 2019 20:47 Czytany 1914 razy

Wyjazd w Bieszczady 2019

W dniach 6 do 8 września 2019 r. trwał nasz wyjazd pielgrzymko-wypoczynkowy Bieszczady 2019 r. Grupa nasza liczyła 50 osób, a w niej: Orkiestra, Panie z Koła, Młodzi, Caritas, Stowarzyszenie "M.M.Ojczyzna Komorów". Nasza baza noclegowa to zaprzyjaźniony Bukowiec. Nawiedziliśmy takie miejsca jak: Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie, Polana, Rafka Duża i Mała, Tarnica, Tarka i okolice, Polańczyk, Lesko czy w końcu piękna Ustianowa z Mszą Św. odpustową i koncertem naszej orkiestry.
Piękna słoneczna pogoda, która nam towarzyszyła pozwoliła nam jeszcze głębiej odkryć ten uroczy zakątek naszej Ojczyzny. Bogu niech będą Dzięki i ludziom, którzy ten wyjazd zorganizowali i wsparli jako ofiarodawcy, na ręce P. Ryszarda Łeptucha - Prezesa Stowarzyszenia "M.M. Ojczyzna Komorów".